By 2gion 2 girls 1 cup

Polskie TV

Kanały w języku polskim:

Telewizja internetowa dla Polski i Polonii. Polish internet TV for Poles in Poland and abroad.

Polski program telewizyjny dla Polonii w USA i Kanadzie.W programie zobaczycie Państwo ciekawostki z życia Polonii, ciekawe miejsca w USA i Kanadzie oraz wywiady i reportaże.

Nowa Prawica. Janusz Korwin Mikke, Stanisław Michalkiewicz, i inni.

Program prowadzony przez Janusza Zagórskiego. Znajdziesz w nim wszystko to co niekonwencjonalne.

Live streaming interesting Polish events in Chicago: sport, business meeting, art concert, social events.

Filmy w języku polskim

Radio Wizja. Polonia, Chicago.

TELEWIZJA INTERNETOWA POLSKIEGO KOŚCIOŁA PEŁNEJ EWANGELII W KANADZIE, POLISH CHRISTIAN INTERNET TELEVISION OF POLISH FULL GOSPEL CHURCH IN CANADA . TViPKPE to Polski kanał w internecie, Jestesmy Polska Chrzescijanska spolecznoscia w Kanadzie. W ten sposob pragniemy przyblizyc wam biblijne chrzescijanstwo, poznanie Pisma Swietego oraz tego kim jest Jezus Chrystus. W kazda Niedziele o 11:00 (w Polsce o 17:00) nabozenstwa na zywo, ZAPRASZAMY! www.pkpe.com / TViPKPE@bell.net.

Klub Olimpijczyka w Londynie powstał w 2011 roku. Naszym celem jest promocja sportu i idei olimpijskiej wśród Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii między innymi poprzez organizację spotkań kibiców z polskimi sportowcami przygotowującymi się do startów na Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku.

Kanał o siłaczach. Our Channel is about strongman sport, body building, weight lifting. Currently we are broadcasting programs about traning technicqes, wallness, dieteting.

www.polishtelevision.co.uk

KL-PL TV. KOD-LYOKO PL TV

OwnedTV – Twoja Telewizja Internetowa. Sport, muzyka, music, e-sports, sporty extremalne, extreme, mieszne animacje, funny.

Polskie Koleje Wirtualne 24/7. Polish internet chancel about city comunication and railroads.

KP Sport – Kujawsko-Pomorski Sport, relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym województwie.

Strefa9 – Muzyka. Zawsze znajdziesz coś ciekawego.

Najlepsza rozrywka w sieci ZA DARMO: seriale komediowe, programy rozrywkowe, magazyny, filmy, dokumenty, kabarety, muzyka i wiele wiecej

Advertisement